Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Чудовий продавець. Відправляє швидко. Я задоволений. рекомендую.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
- Сергій
Будь ласка. Вже замовляю не вперше.
Сергій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Маргарита Б.
- Іван К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Марія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую за товар. Цілком відповідає заявленому опису. Гарно укомплектований, вага відповідає нормі. Всі цибулинки без пошкоджень та гнилі.
Плыс А.- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Ірина Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Сопитько С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Тетяна Григорівна Б.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Николай К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!