Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Юлия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
дякую
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Світлана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Все ок!
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Наталія Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Гарний магазин.Гарне обслуговування.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олег С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Ігор Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
ИННА Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Всё отлично! Спасибо огромное! Товар безупречный!
Ирина Г.- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Надія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Инна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Добрий день.
Робота компанії відмінна. Через труднощі з Укрпоштою товар приїхав трішки з затримкою. Комплектація чудова, накладна та товар лежали ще в одному пакетику.
Дякую вам за співпрацю.
Доброго дня. Ви щось путаєте. Ваша посилка вже очікує Вас на відділенні в Дніпрі. Якщо Ви телефонували в суботу-неділю, так в нас вихідні. Зробили замовлення 02.12 відправили 04.12