Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Валентина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Марія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Наталья К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
все що замовляв надійшло. Дякую. Будем чекать літа і бачить який буде врожай
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Юрій П.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Алла Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олег Д.- Коментар продавця

Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!