Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Валентина С.- Коментар продавця
Дякую за швидке замовлення.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Діма Т.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
ElenaУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Людмила Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
пропоную цього продавця, оперативний і швидкий
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олександр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую професійним працівникам.
Валентина У.- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Юрій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Відправили швидко, упакування надійне. Задоволена 👍
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!