Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
чудово👍
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Руслан Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Анатолий С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
НатальяУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Валентин О.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Володимир Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Олександр З.
Швидка доставка, якісне насіння, дякую.
Ольга Г.- Віталій С.
Почти неделю не могли отправить. Когда обговаривали заказ были очень вежливы. Через неделю я позвонила уточнить отправку, то уже отвечали грубо. Инсекто-фунгицид "Чистый сад" пришел просроченный и высохший. Из 5 семян томата Сержант Пеппер (5 гривен 1 семечка) взошла только 1. Остальные томаты более менее.
Ольга С.

Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!