Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ИгорьУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
відправили через 5 днів, хоча домовлялися протягом 3-х
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Володимир С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Замовила добриво. Все прийшло гарно запаковане. Рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Людмила К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тимур Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Михаил Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую працівникам магазину. Приємно поспілкувались, товар одержала згідно із замовленням, вчасно. Успіхів!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ОльгаУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олексій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Дмитро К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !