Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Віктор Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Вадим С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Марина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
сергей с.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Вера Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Андрей Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ігор В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
зробив дві пастки відповідно до інструкції, жодна не працю, оси навколо літають, обживаються, в пастки не попадають
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ярослав Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
продавець супер, швидко відповіли, швидко відіслали, тільки Укрпошта довго доставляє, а так, все добре.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Будемо раді бачити Вас знову! легкої Вам боротьби з шкідниками. магазин «ECO-насіння» !
Наталя П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !