Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Володимир П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Раїса А.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Проблема в графіках роботи Укрпошти
- Коментар продавця
Любов, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Любов Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Тетяна, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тетяна Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Ольга, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ОльгаУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Сергію, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Сергій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Ольга, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Юрій І.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Микола Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Вадиме, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !