Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Поки що це було передзамовлення на осінь. Тож оцінка авансом, бо залишити відгук пізніше пром не дозволяє.
- Коментар продавця
Доброго дня! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, товаром будете задоволені коли зберете врожай цибульки, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Наталя З.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юра К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Сергій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Все як в описі. Продавця рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Все чудово)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Віра Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Елизавета Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
великие дякую все отримала 👍
- Коментар продавця
Анна,Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Анна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Наталія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!