Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Насіння гірчиці не зійшло, думаю що воно старе .Не рекомендую купувати тут. Шкода потрачених коштів.
- Коментар продавця
Надія, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Вячеслав О.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Васілій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Юрій, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юрий К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олександр, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олександр Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Микола, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Микола М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олександра, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олександра С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Танюша, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Буду замовляти ще.
- Коментар продавця
Альона, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Віталію, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Віталій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Лілія, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!