Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Валентина О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Александр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Замовляю тут не вперше, гарний магазин, привітні менеджери, чудові ціни. Цибулька гарненька, відповідає опису. Залишилась задоволена покупкою і обслуговуванням. Дякую! Продавця рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Анатолій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Не раджу. На замовлення чекала більше місяця, довелося двічі оплачувати товар, т.к. термін промоплати минув. Деякого товару потім не виявилося в наявності, навіть вже після успішної оплати, виявилося, що двох позицій немає і мені довелося на ходу вирішувати це питання. Все б нічого тільки замовлена мною сірка розсипалася з розірваного пакета майже вся і засипала все інше замовлення (часник, цибуля та насіння). Дуже неприємно.
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Вибачте, за незручності, приймемо до уваги що пакета давляться при перевезенні. З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Ольга А.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юрий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
александр Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Валерій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Наталья Ш.

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!