Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Ігор С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дуже дякую за замовлення!!! Все дуже швидко і якісний товар. Дякую
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Володимир М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Юлія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Дмитро М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
- Микола
💜
Микола Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Буде що розповісти по врожаю) Замовила озиму цибулю, Ред Барон (синя) і Ред Кармен (червона) візуально не різняться, цибулинки дуууже різних розмірів, хватить на півгектара. Бамберг Золотистий цибулинки крупні, тут все ок. Хай родить)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній звязок. в мішках іде фракція 10-21, приймемо до уваги. Вам Гарного врожаю! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Алла Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олена Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»! Гарного Вам врожаю!