Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Володимир З.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Виктор М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
В опису розповідали про середній розмір цибулинок +- 25 коп. По факту дрібні, та ще й гнилої накидали!?
- Коментар продавця
фракція цибулі 10-21, так заявлено на сітці.
цибуля при відправці перебирається і непридатну викидають, можливо десь і попалась 1шт, вибачайте
Ігор Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Оксана А.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Анна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Ирина Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Людмила Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
СергейУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Алексей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!