Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин!
Елена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин!
Михайло В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин!
Анна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Мария Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Перець Каліфорнійське чудо я НЕ замовляла.
- Коментар продавця
Семена Перец сладкий Калифорнийское Чудо красное 0,3 г в замовленні у Вас було,
Ніна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Сергей Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Роман К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Лара М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, АгроМагазин Цибулинка!