Відгуки про компанію АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
Дмитро Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Мне нравится, что здесь большой выбор! Заказываю здесь не первый раз, все заказы выполнены на отлично 👍 Если возникают вопросы, менеджер охотно консультирует. Спасибо за вашу работу! 😊
- Коментар продавця
Наталія, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
Наталя Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
тройнин в.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо Вікторе за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
виктор б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
Андрій Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!
Николай М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, АгроМагазин Цибулинка!
Алина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Худший яд, второй раз заказываю у этого продавца , первый раз 5 ампул крысина , потом через год ещё 12 по 3 гр, обман в ампулах полный , я травлю крыс , едят и ещё добавки просят , при чем в разных местах давал приманку , продавец обманщик !!!!
- Коментар продавця
Доброго дня. Яд дієвий. Він в нас продається і в роздрібних магазинах. За більше ніж 15 років жодної скарги. Ви перший. І щось підозріло. що ви його купили перший раз. Він Вам не допоміг. так Ви його знову замовляєте в рази більше. Можете нам повернути невикористані ампули. ми повернем кошти.
Александр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю! Чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин Цибулинка!