Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Чудовий продавець. Відправляє швидко. Я задоволений. рекомендую.
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
- Сергій
Будь ласка. Вже замовляю не вперше.
Сергій Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Маргарита Б.
- Іван К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Марія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякую за товар. Цілком відповідає заявленому опису. Гарно укомплектований, вага відповідає нормі. Всі цибулинки без пошкоджень та гнилі.
Плыс А.- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Ірина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Сопитько С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Тетяна Григорівна Б.
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Николай К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!