Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Катерина С.
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Ирина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Светлана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Велика подяка магазину.Сподобався товар.Якісне насіння,упакування.Вічливі продавці.Дякую
Татьяна Е.- Таня П.
Помилково повторила замовлення двічи.
Светлана С.- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Андрій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Сергій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні. Гарного Вам врожаю!!!
Янина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Валентина Ш.
