Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Лариса П.
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Соболь С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Вита П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Вже не вперше замовляю у цього продавця. Чудовий вибір, великий асортимент, якісний товар.
Дякую- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олександр В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Все супер, дякую! Швидко відправили, рекомендую продавця!
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Юлия Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Юля К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Виталий Б.
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Алла Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Олександр Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Отримали, дякую! Швидко відправили. Рекомендую.
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!