Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олександра С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олена О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякую за товар і оперативність обслуговування! Все на вищому рівні!
Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.uaна фото красиво а в реальності не.
те.- Комментарий продавца
Доброго дня. Часник на фото такий, як Вам відправили. Це посадковий матеріал. Перед відправкою Вам пропонували скинути більшу кількість фотографій, Ви відмовились. Посилку Ви не забрали. Тому ставим Вам також негативний відгук, щоб інші продавці в майбутньому звертали увагу.
- Ірина
ніхто і нічого мені не пропонували. Не виправдовуйте себе.
Ірина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
ви обєбали .ви висилаєте зовсім інше .ваш магазин гавно
- Комментарий продавца
Доброго дня. Не можем з Вами зв'язатись. В чому ми Вас обманули? І що Вам вислали інше?
леонід г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня! телефон у Вас не доступний, адреса не повністю вказана не має індексу на доставку, тому зателефонуйте нам 0982252444
ПокупецьСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Сергій Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Андрей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Юрий В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !