Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Євген П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ирина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ірина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякую за товар. приємна співпраця. Рекомендую.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ІРИНА С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Від замовлення до відправки пройшло 6 днів, телефонували 1 раз, інші 3 рази я набирав магазин і питав що з моїм замовленням, 1 раз не взяли трубку, інший раз були поза зоною, третій раз додзвонився в інший відділ де пообіцяли відправити заказ але так і не відправили. з горем пополам випросив щоб вони відправили вже оплачений мій заказ. Склалося враження що це я їм щось винен а не навпаки, шановні продавці це ми покупці вас платимо зарплату і робимо вам прибуток не забувайте це. Тому висновки робіть самі, і будьте уважні при заказі в цьому магазині.
Вячеслав Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Іванна О.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Алина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Виктория Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
якість те що треба.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Жанна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !