Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Валентин П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Нелли П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовлення збирали три дні, щоправда, про це відразу попередили, проте відправили дуже швидко після збирання, буквально протягом години. Мої побажання врахували, товар на моє прохання замінили, з доволі великого списку майже усе було в наявності, окрім однієї некритичної для мене позиції. Тож в цілому обслуговуванням і якістю товарів я задоволена, магазин рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Лысенко А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Поклали не весь товар!
Николай К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Руслана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам врожаю. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Инна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Огиенко В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дочекався поки зійде газон, тепер можно залишити відгук. )
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам газону, нехай Вас радує травичка! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Светлана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Менеджери передзвонили,товар надіслали одразу. Дякую магазину за роботу !!!
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !