Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Замовив 10 пачок насіння кавуну, в пачкі по 5 шт разом вийшло 50 насінин, то з них взійшло тільки 13 шт. Я вважаю що за таку ціну це погана продукція.
Віталій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тарас М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Наталія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тамара К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
зі мною зв'язалася дівчина та повідомила що замовлення велике та не все може бути у наявності, попитала дозволу робити заміну на схожі товари та не телефонувати мені кожного разу, я погодилась, але ж і подумати не могла що "каєнський перець" та "яблучна м'ята" то подібне 🤷петунію махрову замінили чи то двома пакетами азалії чи гвоздикою не дуже зрозуміло. в цілому трохи розчарована. не погоджуйтесь на заміну без дзвінку, бо як в я отримаєте замість перцю квіточки(((
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Александра А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
мєні сподобалося ,все зручно і швидко,дякую.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Олена Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Лариса П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
міша м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !