Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Все было очень долго, одна банка была открытой и в ней не хватало 2 таблеток.
- Комментарий продавца
доброго дня, вибачайте що затримали, чекали 1банку з магазину. нам її передали, але не попередили що з неї дістали 2 таблетки. вибачаємось, скиньте карту, ми перерахуєм і повернем кошти за таблетки яких не хватило.
Дмитро К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Любовь И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовлення на сьогодні ще не отримано. І нічого не відомо
- Комментарий продавца
Доброго дня! Замовлення ми Вам відпралили, на слідуючий день. Чому так довго до Вас доставляє Укрпошта, на жаль не відповідаємо за їхню роботу. Ттн укрпошти 05004571943300
Валентина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Танюша, Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тетяна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вікторія, Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Вікторія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
щиро дякую за посилку. ще не використовували
- Комментарий продавца
Диана, Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Диана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Тетяна, Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Гарного Вам Врожаю! З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тетяна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Наталія, Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. магазин «ECO-насіння» !
Наталія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

из 20 семян 0 всходов