Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Віктор Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Вадим С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Марина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
сергей с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Вера Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Андрей Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ігор В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
зробив дві пастки відповідно до інструкції, жодна не працю, оси навколо літають, обживаються, в пастки не попадають
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ярослав Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
продавець супер, швидко відповіли, швидко відіслали, тільки Укрпошта довго доставляє, а так, все добре.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. Будемо раді бачити Вас знову! легкої Вам боротьби з шкідниками. магазин «ECO-насіння» !
Наталя П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром. З повагою, магазин «ECO-насіння» !