Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Володимир П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Раїса А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Проблема в графіках роботи Укрпошти
- Комментарий продавца
Любов, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Любов Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Тетяна, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Тетяна Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ольга, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
ОльгаСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Сергію, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ольга, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Юрій І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Микола Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Вадиме, Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !