Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Поки що це було передзамовлення на осінь. Тож оцінка авансом, бо залишити відгук пізніше пром не дозволяє.
- Комментарий продавца
Доброго дня! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, товаром будете задоволені коли зберете врожай цибульки, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Наталя З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юра К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Сергій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Все як в описі. Продавця рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Все чудово)
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Віра Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Елизавета Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
великие дякую все отримала 👍
- Комментарий продавца
Анна,Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Анна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви залишилися задоволенні нашим товаром, будемо раді вас знову бачити. З повагою, магазин «ECO-насіння» !
Наталія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!