Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Насіння гірчиці не зійшло, думаю що воно старе .Не рекомендую купувати тут. Шкода потрачених коштів.
- Комментарий продавца
Надія, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Вячеслав О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Васілій Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Юрій, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юрий К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Олександр, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олександр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Микола, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Микола М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Олександра, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олександра С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Танюша, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Буду замовляти ще.
- Комментарий продавца
Альона, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Віталію, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Віталій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Лілія, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!