Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Валентина О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовляю тут не вперше, гарний магазин, привітні менеджери, чудові ціни. Цибулька гарненька, відповідає опису. Залишилась задоволена покупкою і обслуговуванням. Дякую! Продавця рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Олена В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Анатолій Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Не раджу. На замовлення чекала більше місяця, довелося двічі оплачувати товар, т.к. термін промоплати минув. Деякого товару потім не виявилося в наявності, навіть вже після успішної оплати, виявилося, що двох позицій немає і мені довелося на ходу вирішувати це питання. Все б нічого тільки замовлена мною сірка розсипалася з розірваного пакета майже вся і засипала все інше замовлення (часник, цибуля та насіння). Дуже неприємно.
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Вибачте, за незручності, приймемо до уваги що пакета давляться при перевезенні. З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Ольга А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Юрий Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
александр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Валерій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Наталья Ш.

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!