Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
Дуже задоволений заказом! Ввічливий менеджер, швидко зв'язалися. Заказ отримав через неділю,та й ще доставка виявилася безкоштовною. Порадували старичка🙂. ДУЖЕ ДЯКУЮ ВСІМ!!!
- Комментарий продавца
Михайле, Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Михаил П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Янина Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Велика вдячність за гарне обслуговування, швидко зв'язалися, товар відправили вчасно. По окремих позиціях були заміни, але гарної якості. Як постійний покупець я рекомендую робити закупи саме тут: Вам допоможуть з вибором, проконсультують при необхідності, обов'язково врахують ваші побажання. Окрема подяка за подаруночки, дуже приємно.
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, Гарного Вам врожаю. чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Світлана Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Наталія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Анна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Сергей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
СергейСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!