Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Людмила К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Вікторія З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Сергій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Зі мною взагалі не звʼязались
Ніхто нічого не відповів
Замовлення просто собі висіло як ,,прийняте ,, та ,,оформлене,,
Чекала чекала та вже відмовляюсь- Комментарий продавца
Доброго дня. Нажаль ми не можем до Вас дозвонитись щоб Ви підтвердили замовлення тому і не відправляли. Якщо ще актуально-сьогодні можем відправити.
Ирина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовляю не перший раз насіння овочів та квітів. Все якісне. Продавець дуже ввічливий та приємний у спілкуванні. Бажаю компанії успіхів та процвітання.
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Татьяна И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Алена В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Ігор Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!
Чигир В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякуємо за зворотній зв'язок ! Нам дуже приємно, що Ви вибрали нас та залишилися задоволеними, нашим товаром та обслуговуванням, чекаємо Вас знову! З повагою, Агро Магазин «ECO-Насіння»!