Отзывы о компании ᐉ АгроМагазин Цибулинка (Все для Саду та Городу)
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Ярослав В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Олена Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Ольга З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Рудь Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Богдан К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
Ігор Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Катерина
В мене взагалі не сходить насіння цього магазину.Вперше таке,напевно насіння старе або не якісне.Купувала декілька пачок айстр.
Скориянтова А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Катерина
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.
ПокупецьСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Хороший магазин, всё быстро точно и оперативно
- Катерина
Напишіть чи будуть сходи айстр,бо я купувала у вересні декілька пачок і саме айстр,ні один з сортів не зійшов
Сергей Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Катерина

Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями! Приємно бути кращими для Вас та ми дуже раді, що Ви задоволенні.